Paslaugos

Paslaugos

Darbuotojų paieška ir atranka

Jeigu nerandate pakankamai darbuotojų Lietuvoje, mes galime atrinkti kandidatus iš užsienio. Pagrinde dirbame su ukrainiečiais ir baltarusiais. Esame sėkmingai įdarbinę suvirintojus, konstruktorius, siuvėjus, stalius, vairuotojus, virėjus, mėsininkus, montuotojus, betonuotojus ir kitus specialistus, kurie dirba tose pačiose įmonėse ne vienerius metus. Atsižvelgdami į jūsų poreikį, lūkesčius, darbuotojų darbo sąlygas, galime atrinkti jums tinkamiausius kandidatus ir gauti visus reikalingus dokumentus jį įsidarbinant.

Užsieniečių įdarbinimas

Norėdami įsidarbinti užsienio pilietį, turite būtinai gauti dokumentus, suteikiančius teisę dirbti ir gyventi Lietuvos Respublikoje. Vadinasi jus turite gauti darbo leidimą ir nacionalinę daugkartinę vizą arba tik nacionalinę daugkartinę vizą, arba laikiną leidimą gyventi, arba mėlynąją kortelę. Visus šiuos dokumentus mes galime pagelbėti gauti. Jeigu nežinote, kas konkrečiai jums tinka, susisiekite su mumis ir mes kartu nuspręsime, kuris variantas jums yra pats tinkamiausias.

Jei Jums aktuali darbuotojų paieška atsiųskite mums užklausimą el.p.: jolanta@cvline.eu arba susisiekite telefonu +37069849956

AR IEŠKOTE DARBO?

ATSIŲSKITE MUMS SAVO GYVENIMO APRAŠYMĄ

LIETUVA

  • UAB "CV line" Šešuolių str. 7-27 Vilnius Lithuania LT-05129
  • +37069849956
  • jolanta@cvline.eu

Ukraina

  • UAB „CV line“ ул. Воскресенская, 41, офис 512, г. Днепр, Украина, 49000
  • jolanta@cvline.eu

CV line ©  2019 Visos teisės saugomos.

Scroll to top